Zhuzhou Gingte Cemented Carbide Co.,LTD

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: Gingte Li
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: $5 Million-US$10 Million
Yıl kurulan: 2011
İhracat p.c: 70% - 80%
Giriş
Zhuzhou Gingte Çimentolu Karbür Co, Ltd 2011 yılında kurulmuş, çimentolu karbür ürünleri üreten profesyonel bir Üretici. Gingte müşterinin ihtiyaçlarına göre çimentolu karbür kalıplar, plakalar, disk kesici, madencilik araçları, kesme aletleri, aşınma parçaları ve özelleştirilmiş ürün vb çeşitli imalat ve satış konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünleri otomobiller, savunma reformu, metalurji, mühendislik ve madencilik makineleri, kimyasallar, hafif sanayi, ev aletleri, mikroelektronik ve benzeri gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.Şirket standart bireysel yönetim yapısı ve komple yönetim ekibi, ISO9001 akreditasyon geçti: 2015 uluslararası Kalite Yönetim Sistemi. Marka, özellikle iç pazarda merkezi konumu devralan çimentolu karbür diskli kesici ile bu sektörde yüksek görünürlük ve etkiye sahiptir.Gelişim, toz karıştırma, üretim, yüzey işleme, test vb.Ürünler bağımsız olarak tamamlandı, kaliteli ve zarif sağlandı denizaşırı üretici ve yerel tungsten karbür kurumsal için teknik. şirket kurulduğundan beri, şirket yeni teknoloji tanıtmaya devam etti, kıdemli personel işe ve ekipman güncelleme. Şimdiye kadar, şirket 2 üst düzey danışman, 20 profesyonel teknik yetenek, departmanı yurtiçi satış departmanı, uluslararası satış departmanı, hammadde atölyesi, kalıp tasarım departmanı, Yağ presleme departmanı, TPA presleme departmanı, terbiye departmanı, analiz ve test departmanından oluşmaktadır. yıllık üretim kapasitesi 400 tonun üzerindedir.Gingte'deki insanların işletme için daha fazla fayda sağlamak, personele daha fazla ilgi göstermek, müşteriye daha fazla değer sağlamak ve toplumun zenginliğini artırmak için bu tarz bir çalışma tarzını sürdürmeye devam edeceği “ciddiyetle, hızlı ve söz ver”.

Geçmiş
Ağustos 2018 Zhuzhou Gingte, Bldg'ye taşındı. D6-1, Bağımsız Öncü Parkı, TianYi Tech City, TianYuan Dist., Zhuzhou, Hunan Prov., Çin. (Kendi Fabrikamız), 10.000 metrekarelik bir alanı kapsayan yeni fabrikamız.

Aralık 2017, Zhuzhou Gingte, Hunan Eyaletinde Yüksek Teknoloji İşletmeleri seçildi.

Mart, 2017 Hunan Eyaleti, Zhuzhou, Hetang Bölgesindeki 2016 İleri Ekipman Yatırım Ödülü'nü kazandı.

Mart 2013   Zhuzhou Gingte Çimentolu Karbür Co Ltd No.3, Changjiang Güney Yolu, Tianyuan Bölgesi, Zhuzhou Şehir, Hunan Eyaleti, Çin taşındı. Şirketin yıllık üretimi 7 milyon ABD dolarına, satışları 7 milyon ABD dolarına ulaştı.

Mayıs 2012 Fabrikanın adı Zhuzhou Gingte Çimentolu Karbür Co.

Mart, 2011 Zhuzhou Gingte Çimentolu Karbür Zhuzhou şehrinde kuruldu.

Hizmet
Zhuzhou Gingte Çimentolu Karbür Co, Ltd

Satış öncesi servis

1. biz profesyonel satış sipariş takip etmek.

2. Biz profesyonel öneri sağlayacaktır.

3. istediğiniz gibi üretebilir.

4. tüm ihtiyacını tatmin edecek.

Satış sonrası servis

1. biz bir yıl garanti ürün (kabul gün sonra). Zaman garanti sırasında, biz ücretsiz hizmet sağlamak için cihaz hataları ve hasar insan faktörleri nedeniyle. Telefon veya yazılı bildirim aldıktan sonra hizmet vereceğiz. Ancak uygunsuz kullanımdan kaynaklanan hizmet ücretleri müşterilerin kendileri tarafından karşılanacaktır.

2. herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. Firmamız 24 saat 7 gün hizmet sunmak.

Ekibimiz
"Kibar ve hızlı, söze sadık" Gingte halkımızın çalışma tarzı, hissedarlar için daha fazla fayda yaratacak, çalışanlar için daha fazla fayda getirecek, müşteriler için daha fazla değer getirecek ve toplum için daha fazla zenginlik sağlayacağız!

Şirket 2 kıdemli danışmanları vardır, 20 profesyonel teknik yetenek ve 20 satış ekibi, departmanı yurtiçi satış departmanı oluşur, uluslararası satış departmanı, hammadde atölye, kalıp tasarım departmanı, yağ presleme departmanı, TPA presleme departmanı, bitirme departmanı, analiz ve test yıllık 400 ton üretim kapasitesine sahip departman.